Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
DESTINATIONSSKYLT, "MÄLARHÖJDSBANAN", till spårvagn, 1900-talets mitt, bemålad plåt, ca 20x100 cm
Ingår i tema-auktionen Stockholm - Mina drömmars stad
Bruksslitage/skador
779473
2020-06-14