Spårvagnsskylt

Spårvagnsskylt
Spårvagnsskylt
Spårvagnsskylt
Spårvagnsskylt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DESTINATIONSSKYLT, "KARLBERG-DALAGATAN-CENTRALSTATIONEN-KATARINAVÄGEN-SOFIA", till spårvagn, 1900-talets mitt, bemålad plåt, ca 21x100 cm

Ingår i tema-auktionen Stockholm - Mina drömmars stad

Bruksslitage, skador

779475

2020-06-14