Pärlring

Pärlring
Pärlring
Pärlring
Pärlring
Pärlring
Pärlring
Pärlring
Pärlring

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

150 EUR

PÄRLRING, odlad pärla 6 mm, 18K guld, storlek 17,25, vikt ca 1,5 g, Kaarlo Lappalainen, Helsingfors 1950-tal.

Gravyr, bruksslitage.

779507

2020-06-05