Klubbat för:
2 000 EUR
Utropspris
3 000 EUR
ROBERT WILHELM EKMAN (1808-1873) lärostund i bastun, olja på duk, 41x56 cm
Proveniens: A. v. Rettig
779512
2020-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här