Robert Wilhelm Ekman oljemålning

Klubbat för:

2 000 EUR

Utropspris

3 000 EUR

ROBERT WILHELM EKMAN (1808-1873) lärostund i bastun, olja på duk, 41x56 cm

Proveniens: A. v. Rettig

779512

2020-06-13