Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JONAS ÅKESSON (1879-1970), sittande mansfigur, gips, 1800-/1900-tal, höjd ca 75 cm
PROVENIENS: Jonas Åkessons ateljé
Slitage, avslag / nagg kan förekomma
779513
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här