983 - Jonas Åkesson skulptur

983 - Jonas Åkesson skulptur
983 - Jonas Åkesson skulptur
983 - Jonas Åkesson skulptur
983 - Jonas Åkesson skulptur

Såld för:

8 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JONAS ÅKESSON (1879-1970), sittande mansfigur, gips, 1800-/1900-tal, höjd ca 75 cm

PROVENIENS: Jonas Åkessons ateljé

Slitage, avslag / nagg kan förekomma

779513

2020-08-22