985 - Bordslampa Louise Adelborg
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
800 SEK
LOUISE ADELBORG, bordslampa, bemålat och glaserat flintgods med reliefdekor, senare skärm, Rörstrand, signerad och daterad Louise A-g 1926, höjd utan skärm ca 44 cm
Bruksspår, SAV garanterar ej funktiojnen
779522
2020-08-22