985 - Bordslampa Louise Adelborg

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

800 SEK

LOUISE ADELBORG, bordslampa, bemålat och glaserat flintgods med reliefdekor, senare skärm, Rörstrand, signerad och daterad Louise A-g 1926, höjd utan skärm ca 44 cm

Bruksspår, SAV garanterar ej funktiojnen

779522

2020-08-22