Soffa gustaviansk stil

Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, gustaviansk stil, 1900-tal, bemålat trä, längd ca 186, sitthöjd 46 cm

Knopp saknas, slitage

779523

2020-06-18