Karmstolar ett par gustaviansk stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, ett par, gustaviansk stil, 1900-tal, bemålat trä, sitthöjd ca 44 cm

Skador, slitage

779526

2020-06-18