Lars Norrman, På badstranden
Valmis
2020-06-04
779552
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): "Åsa", signerad Lars Norrman, olja på pannå, ca 26x66 cm