Axel Wallert oljemålning

Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AXEL WALLERT (1890-1962): Sittande modell i landskap, signerad och daterad Wallert 1946, olja på duk, 100x65 cm

779558

2020-06-04