Bokhylla Karl Johanstil

Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKHYLLA, fanerad i björk, Karl Johanstil, 1900-talets början, sidorna med kolonetter, krönet med hopplist, höjd ca 128, 131x35 cm

Slitage, märken, fanérskador

779562

2020-06-05