Bill Flodin oljemålning

Bill Flodin oljemålning
Bill Flodin oljemålning
Bill Flodin oljemålning
Bill Flodin oljemålning
Bill Flodin oljemålning
Bill Flodin oljemålning
Bill Flodin oljemålning
Bill Flodin oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BILL FLODIN (1934-1976): "Can-Can", signerad och daterad Bill Flodin 71, olja på pannå, 60x60 cm

779569

2020-06-04