Barmöbel

Barmöbel
Barmöbel
Barmöbel
Barmöbel
Barmöbel
Barmöbel
Barmöbel
Barmöbel
Barmöbel
Barmöbel
Barmöbel
Barmöbel
Barmöbel
Barmöbel
Barmöbel
Barmöbel

Klubbat för:

8 200 SEK

4 000 SEK

BARDISK / BARSTOLAR (3 dlr), 1900-talets andra hälft, glasfront med belysning, invändigt inredd med ett hyllplan, två avlastningsytor med fanér av riopalisander, ljus vinlyklädsel på framsida, höjd ca 105, bredd 140 cm, 2 barstolar med rund sits, svart vinylklädsel samt förkromat underrede, sitthöjd ca 80 cm

Smärre slitage, CITES-intyg medföljer och kan hämtas vid utlämningen

779570

2020-06-03