Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KOLHÄMTARE, 18/1900-tal, koppar, fötter i smide, höjd ca 61 cm
Bruksspår, bucklor
779580
2020-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här