Kolhämtare 18/1900-tal

Kolhämtare 18/1900-tal
Kolhämtare 18/1900-tal
Kolhämtare 18/1900-tal
Kolhämtare 18/1900-tal
Kolhämtare 18/1900-tal
Kolhämtare 18/1900-tal
Kolhämtare 18/1900-tal
Kolhämtare 18/1900-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KOLHÄMTARE, 18/1900-tal, koppar, fötter i smide, höjd ca 61 cm

Bruksspår, bucklor

779580

2020-06-18