Skrivbord valnöt

Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1970-tal, från IKEA, valnötsfanér, 4 draglådor, samt en låda i sargen, bokhylla på kortsidan, höjd ca 75, 125x75 cm

Bruksslitage, solblekt på bordskriva, ställvis skador på fanér, 1 nyckel medföljer och kan hämtas vid utlämningen

779599

2020-06-03