Skrivbord valnöt
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, 1970-tal, från IKEA, valnötsfanér, 4 draglådor, samt en låda i sargen, bokhylla på kortsidan, höjd ca 75, 125x75 cm
Bruksslitage, solblekt på bordskriva, ställvis skador på fanér, 1 nyckel medföljer och kan hämtas vid utlämningen
779599
2020-06-03