Buffé 1930-tal

Buffé 1930-tal
Buffé 1930-tal
Buffé 1930-tal
Buffé 1930-tal
Buffé 1930-tal
Buffé 1930-tal
Buffé 1930-tal
Buffé 1930-tal
Buffé 1930-tal
Buffé 1930-tal

Klubbat för:

850 SEK

2 000 SEK

BUFFÉ, 1930-tal, fanérad i björk, skulpterad dekor, fotavslut o ball-and-claw, höjd ca 117, 186x48 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Slitage, fläckar, ställvis blekt

779609

2020-06-05