Klubbat för:
850 SEK
2 000 SEK
BUFFÉ, 1930-tal, fanérad i björk, skulpterad dekor, fotavslut o ball-and-claw, höjd ca 117, 186x48 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Slitage, fläckar, ställvis blekt
779609
2020-06-05