Eugen Taube oljemålning

Eugen Taube oljemålning
Eugen Taube oljemålning
Eugen Taube oljemålning
Eugen Taube oljemålning
Eugen Taube oljemålning
Eugen Taube oljemålning
Eugen Taube oljemålning
Eugen Taube oljemålning

Klubbat för:

800 EUR

Utropspris

1 200 EUR

EUGEN TAUBE (1860-1930) landskap, signerad, olja på duk, 64x43 cm

Billnäs goes online

779611

2020-07-02