993 - Bord med lampa

993 - Bord med lampa
993 - Bord med lampa
993 - Bord med lampa
993 - Bord med lampa

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD med s k bouillottelampa, mahogny, oval form, trepassfot, lampan i patinerad mässing och bemålat plåt, vinylskärm, 1900-talets första hälft, sannolikt Frankrike, höjd ca 122 cm

Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen

779612

2020-08-22