993 - Bord med lampa
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORD med s k bouillottelampa, mahogny, oval form, trepassfot, lampan i patinerad mässing och bemålat plåt, vinylskärm, 1900-talets första hälft, sannolikt Frankrike, höjd ca 122 cm
Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen
779612
2020-08-22