Pinnstolar 1 par

Pinnstolar 1 par
Pinnstolar 1 par
Pinnstolar 1 par
Pinnstolar 1 par
Pinnstolar 1 par
Pinnstolar 1 par
Pinnstolar 1 par
Pinnstolar 1 par
Pinnstolar 1 par
Pinnstolar 1 par

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

PINNSTOLAR, 2 st, 1960-tal, från Edsbyverken, lackerad massiv björk, etikettmärkta undertill, sitthöjd ca 45 cm

,

Bruks- och ålderrsrelaterat slitage

779614

2020-06-03