Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
PINNSTOLAR, 2 st, 1960-tal, från Edsbyverken, lackerad massiv björk, etikettmärkta undertill, sitthöjd ca 45 cm
,
Bruks- och ålderrsrelaterat slitage
779614
2020-06-03