Vägglampor Werner Schou
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WERNER SCHOU, väggarmaturer, 1 par, Danmark, 1970-tal, Coronell, mässing, fäste i vitlackerad metall, höjd ca 18, bredd 25 cm
Bruksslitage, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
779619
2020-06-03