Vägglampor Werner Schou
Valmis
2020-06-03
779619
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
WERNER SCHOU, väggarmaturer, 1 par, Danmark, 1970-tal, Coronell, mässing, fäste i vitlackerad metall, höjd ca 18, bredd 25 cm
Bruksslitage, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen