Vägglampor Werner Schou
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
WERNER SCHOU, väggarmaturer, 1 par, Danmark, 1970-tal, Coronell, mässing, fäste i vitlackerad metall, höjd ca 18, bredd 25 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
779623
Päivämäärä:
2020-06-03