Vilhelm Holmgren oljemålning

Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

VILHELM HOLMGREN (1863-1943): Interiörscen med kvinna, signerad V Holmgren, daterad a tergo 1902, olja på duk, 81x57 cm

779626

2020-06-04