Vas Kina

Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, Kina, 18/1900-tal, krackelerat porslin, dekor med drakar, märkt i botten, höjd ca 45 cm

Skador

779640

2020-06-08