Gunnar svensson olja på duk

Gunnar svensson olja på duk
Gunnar svensson olja på duk
Gunnar svensson olja på duk
Gunnar svensson olja på duk
Gunnar svensson olja på duk
Gunnar svensson olja på duk

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR SVENSSON, vy mot kungsholmen, olja på duk, signerad, ca 61x50 cm

779642

2020-06-03