Fåtölj chippendale-stil

Fåtölj chippendale-stil
Fåtölj chippendale-stil
Fåtölj chippendale-stil
Fåtölj chippendale-stil
Fåtölj chippendale-stil
Fåtölj chippendale-stil
Fåtölj chippendale-stil
Fåtölj chippendale-stil
Fåtölj chippendale-stil
Fåtölj chippendale-stil
Fåtölj chippendale-stil
Fåtölj chippendale-stil

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1930-tal, chippendale-stil, björk, klädd i rotting, skulpterad dekor, lösa plymåer, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 40 cm

Smärre ytskador, rottingen med skada (rygg), sliten klädsel, ett armlän med lagning

779645

2020-06-05