Fåtölj chippendale-stil
Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1930-tal, chippendale-stil, björk, klädd i rotting, skulpterad dekor, lösa plymåer, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 40 cm
Smärre ytskador, rottingen med skada (rygg), sliten klädsel, ett armlän med lagning
779645
2020-06-05