Matgrupp 5 dlr Nordiska Kompaniet NK
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets mitt, Nordiska Kompaniet, brickmärkt, bestående av: 1 matbord med två iläggsskivor, 4 stolar, mahognyfanér, höjd på bord ca 75, diameter 115, iläggsskivor á 60 cm, sitthöjd på stolar ca 45 cm
Bruksslitage
779657
2020-06-06