Klubbat för:
500 SEK
1 200 SEK
VÄGGSPEGEL, 1900-tal, blandstil, förgylld, skuren dekor i trä och pastellage, mått inkl. sarg ca 57 x 42 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, sprickor i dekor,
779658
2020-06-06