Skrivbord 1930-tal

Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, med uppsats, 1930-tal, fanérat i björk, svängda ben, höjd ca 77, 140x74 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, ytskador

779660

2020-06-05