Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, med uppsats, 1930-tal, fanérat i björk, svängda ben, höjd ca 77, 140x74 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Brukslitage, ytskador
779660
2020-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här