Chiffonje
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHIFFONJE, 1800-tal, betsat trä, höjd ca 140, 113x45 cm, nyckel finns
ställvist kraftigt slitage, fällklaff något instabil, senare beslag, senare betsad, bruksslitage, lådor med slitage, knoppar delvis av
779661
2020-06-06