Chiffonje

Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHIFFONJE, 1800-tal, betsat trä, höjd ca 140, 113x45 cm, nyckel finns

ställvist kraftigt slitage, fällklaff något instabil, senare beslag, senare betsad, bruksslitage, lådor med slitage, knoppar delvis av

779661

2020-06-06