Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
KANAPÉ, 1800-talets andra hälft, stoppad och med textil klädsel (senare) hjulförsedd, högsta höjd ca 68 samt 180x63 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
779666
2020-06-06