Örja Sätre oljemålning

Örja Sätre oljemålning
Örja Sätre oljemålning
Örja Sätre oljemålning
Örja Sätre oljemålning
Örja Sätre oljemålning
Örja Sätre oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRJAN SÄTRE (född 1952): I atljén, signerad Örjan Sätre, olja på duk, 29x39 cm

779672

2020-06-04