997 - Karmstol gustavianskl stil

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOL / FÅTÖLJ, gustaviansk stil, skuret, bronserat / förgyllt lövträ, omklädd i modern textil från Jim Thomson, med extra kudde, 1900-talets första hälft, höjd ca 98, sitthöjd 42 cm

Bruksspår

779675

2020-08-22