Cafébord gjutjärn marmor

Cafébord gjutjärn marmor
Cafébord gjutjärn marmor
Cafébord gjutjärn marmor
Cafébord gjutjärn marmor
Cafébord gjutjärn marmor
Cafébord gjutjärn marmor

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

CAFÉBORD, tidigt 1900-tal, fot i gjutjärn, skiva i marmor, höjd ca 72, diameter 62 cm

Kuntoraportti

SKivan sitter löst, bruksslitage

779677

Päivämäärä:

2020-06-03