Cafébord gjutjärn marmor
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
CAFÉBORD, tidigt 1900-tal, fot i gjutjärn, skiva i marmor, höjd ca 72, diameter 62 cm
Kuntoraportti
SKivan sitter löst, bruksslitage
779677
Päivämäärä:
2020-06-03