Helmer Masolle etsningar

Helmer Masolle etsningar
Helmer Masolle etsningar
Helmer Masolle etsningar
Helmer Masolle etsningar
Helmer Masolle etsningar
Helmer Masolle etsningar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELMER MASOLLE(1884-1969): (2), Modeller, signerade, etsningar, ca 20x15 resp 25x17 cm

Gulnader

779679

2020-06-04