Silversmycken och föremål

Silversmycken och föremål
Silversmycken och föremål
Silversmycken och föremål
Silversmycken och föremål

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

100 EUR

SILVERFÖREMÅL, broscher och silvermonogram, 25 - 55 mm, 1890 - 1900-talets mitt.

Bruksslitage, små skador.

779682

2020-06-05