Baljfåtöljer ett par sengustaviansk stil

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BALJFÅTÖLJER, 1 par, sengustaviansk stil, 1900-tal, vitmålade samt bronserade, karmar med lejonmaskaroner, bladhölstrade ben med kannelyr, sitthöjd ca 41 cm

Senare bemålning, slitage

779686

2020-06-18