999 - Gerhard Karlmark oljemålning

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

800 SEK

GERHARD KARLMARK (1905-1976), Spanjorska, signerad Karlmark, olja på duk, ca 25 x 20 cm

779691

2020-08-22