Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖGANÄSBOLAGET, (2) urnor med hänklar, glaserat lergods, märkta Höganäs, tidigt 1900-tal, höjd 16,5, Ø 22,5 cm
Proveniens
Skottorps slott
Smärre bruksspår
779703
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här