1005 - Jonas Åkesson oljemålning

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JONAS ÅKESSON (1879-1970), lantbrukare, signerad och daterad Jonas Åkesson 1919, ca 40 x 47 cm

PROVENIENS: Jonas Åkessons ateljé

779716

2020-08-22