Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOP, 17/1800-tal, Norge, Masurbjörk, höjd ca 20, diameter 16 cm
Bruksslitage, handtag sitter något löst
779717
2020-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här