Stop 1700/1800-tal Norge

Stop 1700/1800-tal Norge
Stop 1700/1800-tal Norge
Stop 1700/1800-tal Norge
Stop 1700/1800-tal Norge
Stop 1700/1800-tal Norge
Stop 1700/1800-tal Norge
Stop 1700/1800-tal Norge
Stop 1700/1800-tal Norge
Stop 1700/1800-tal Norge
Stop 1700/1800-tal Norge

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STOP, 17/1800-tal, Norge, Masurbjörk, höjd ca 20, diameter 16 cm

Bruksslitage, handtag sitter något löst

779717

2020-06-04