Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOL, 1700-talets andra hälft, rokoko, ek, stoppade armlän, rygg och sits klädda i broderad textil, sitthöjd ca 42 cm
Borttagen färg, senare klädsel, klädsel med slitage och hål
779721
2020-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här