Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, för 2 ljuspunkter, fotavslut i form av lejontassar, höjd ca 153 cm
Smärre ytskador
779723
2020-06-04