Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, i form av Globen, signerad Lindshammar, 1989, numrerad 245/432, blästrat glas, sockel i mahogny, höjd ca 22, 23x23 cm

Ej funktionstestad, SAV garabterar ej funktionen

779728

2020-06-04