Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
GOLVFOTOGENLAMPA, 1800-talets andra hälft, kromad metall, genombrutna hyllplan med dekor av fjärilar, total höjd ca 165 cm
Elektrifierad, ytskador
779731
2020-06-04