Golvfotogenlampa

Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

GOLVFOTOGENLAMPA, 1800-talets andra hälft, kromad metall, genombrutna hyllplan med dekor av fjärilar, total höjd ca 165 cm

Elektrifierad, ytskador

779731

2020-06-04