Högtalare

Högtalare
Högtalare
Högtalare
Högtalare
Högtalare
Högtalare

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖGTALARE, 1 par, 1900-talets mitt, Grundig, Audiorama,
rundstrålande golvhögtalare i klotform på trumpetfot, diameter ca 25 cm, höjd 80 cm.

Bruksslitage

779736

2020-06-03