Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMBORD, ca 1960-tal, mässing och svartlackerad metall, invndigt klädd med plastlaminat, försedd med belysning, höjd ca 98, 70x29 cm

Lamphållare något ostadig, bruksslitage

779742

2020-06-04