Corneille litografi

Corneille litografi
Corneille litografi
Corneille litografi
Corneille litografi
Corneille litografi
Corneille litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO, CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille -88, färglitografi, bladnått 30x24 cm

779745

2020-06-04